Když není kam ustoupit II

16.02.2018 08:13

Situace – zpráva z tisku:

21.8.2012

Přemisťování chemických zbraní v Sýrii nebo jejich použití by podle Baracka Obamy mělo nedozírné důsledky. Americký prezident pohrozil Bašáru Asadovi, že by v takovém případě proti jeho zemi nařídil vojenský zásah. Byla by to pro USA 'červená čára' a mělo by to nedozírné důsledky," varoval Obama.

14.2.2018

Francouzský prezident Emmanuel Macron včera oznámil, že zasáhne v Sýrii, pokud se potvrdí, že režim prezidenta Bašára al-Asada použil proti svému lidu chemické zbraně. Počátkem února došlo na území Sýrie k novým chemickým útokům. Pro Macrona je použití smrtících plynů „červená linie“, která nesmí být překročena.
(zdroje: ihned.cz, denik.cz)

Trocha teorie (jak to vidíme my):

Někdy se nás do slepé uličky pokusí dostat protistrana a jindy se do ní dostaneme sami svými výroky nebo svým jednáním. Jsme poté v situaci, kdy si říkáme: USTOUPIT NENÍ KAM. A přesto spolu dál musíme vyjednávat, spolupracovat nebo obchodovat. Umět se z takové situace dostat, zachovat si tvář a ještě dosáhnout cíle je dovednost, která se v mnoha firmách platí zlatem.

Existují experti, kteří v takových situacích dosahují lepších výsledků než ostatní. Potom jsou však ještě specialisté, u kterých tato dovednost znamená rozdíl mezi životem a smrtí. Policejní vyjednavači. A nejlepší z nejlepších, šéf vyjednavačů Policie ČR, spolu s experty ze společnosti Interquality, vám mohou ukázat, jak takové dovednosti zvládnout a uplatnit v pracovním i osobním životě.

Jedinečný seminář:  „KDYŽ NENÍ KAM USTOUPIT“ 20. března 2018 v Praze.

Chcete se o vyjednávání dozvědět víc?

Zajímá vás oblast vyjednávání? Chcete se stát lepšími vyjednavači? Přejete si být v kontaktu s lidmi, pro které je vyjednávání koníčkem i prací? Máme pro vás nabídku podpory v teorii i v praxi.

Chcete-li se sami zlepšit ve vyjednávání, jsou pro vás připraveny kurzy vyjednávání v různých úrovních obtížnosti. Spojuje se v nich teorie s mnoha praktickými ukázkami. Na stránkách www.interquality.cz najdete všechny potřebné informace.

Chcete-li pomoci s reálným vyjednáváním nebo se chcete nechat při vyjednávání doprovázet nebo zcela zastupovat, tak můžete využít služby profesionálních vyjednavačů na www.vyjednavame.cz.

Máme rádi vyjednávání, a proto vám přinášíme reálné situace a náš komentář k tomu, jak je vidíme z našeho profesionálního pohledu. Zároveň nás potěší, pokud se o vyjednávání budete chtít dozvědět více nebo se v něm budete chtít zdokonalit. Upozorňujeme na to, že se jedná pouze o náš názor, založený na informacích z médií a zhuštěný pro potřeby tohoto článku.

Zpět

Kontakt

Miroslav Konopáč

606 748 820

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode